Forum Emerytki Strona Główna Emerytki
Emerytury kobiet rocznik 1953
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wybuduję czwartą halę internetową

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Emerytki Strona Główna -> Pomoc techniczna / Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nalał
Gość






PostWysłany: 2006-05-01 17:45    Temat postu: wybuduję czwartą halę internetową

Internetowy Suwnicowy napisał:
nadau napisał:
jestescie przykrzy ze sie tak zawzieliscie na mnie. Zarobilem tak samo jak i wy i nie mam zamiaru sie z tego tumaczyc.
klientow mam profesjonalnych dla ktorych moje uslugi sa i tansze i lepiej wykonane. O [link widoczny dla zalogowanych] slyszeliscie? nadau
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nadau
Gość






PostWysłany: 2006-06-10 13:18    Temat postu:

Magdalenka w [link widoczny dla zalogowanych] napisał:
Cóż w tym dziwnego Question
Ano przypatrzmy się bliżej Arrow
  • Ktoś rozgłaszał z dumą, że nigdy nie ubiegał się o wizę a tu okazuje się, że łgał.
  • Ktoś zakładał wątki o wyższości kRajowca nad zagraniczniakiem - a tu sam okazał się Gastarbeiterem.
  • Ktoś w dwóch sąsiadujących zdaniach wypisuje, że ciężko zarabiał w Reichu i jednocześnie nie opuszczał kRaju. Laughing Laughing
  • Ktoś usilnie stara się ubliżyć Polonii
    Cytat:
    Mam wrazenie ze jestescie na utrzymaniu ASIO, CIA i innych wielce cieniowatych organizacji. jeden z was, staryasshole w kolko powtarza ze lubi zbierac na ryj, pardon- na ucho, a drugi ciec niedorobiony o zacieciu informatycznym w kolko cytuje
    i nie w smak mu fora poza obszarem kontroli Wojsk Łączności z Polonią
    Cytat:
    Czlowieku, po kiego grzyba (austriackiego) zalyzyles te strone? Za malo sie srania po stronach internetowych gazety?
    a uprzednio nalegał na wyniesienie się Polonusów z bulbońskiego serwera Michnika Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
plecak nadau z Bractwa Okrągłostołowego napisał:
aa, jot-23 w akcji! Ales mi kolego forumowiczu do dochla rzeczywiscie nic mi innego nie pozostaje jak poszperac w wyszukiwarce i znalezc na ciebie janku haka! A jak znajde - tylko ze to musi poczekac bo mam klientow z zagranicy ktorzy jak sam rozumiesz maja pierwszentwo przed toba za co ciebie bardzo przepraszam--ale znajde i podepre sie linkami dokladnie tak samo jak ty to robisz z ludzmi. Wiesz, rozumiem wiele twoich wad ale tej jednej zalety ktora masz ze jestes pieniaczem to jzu naprawde nie moge pojac!

Coz w tym takiego dziwnego ze wyjechalem do Niemiec, zarobilem troche grosze a poniewaz tajming mialem dobry to wtedy te pieniadze mialy duza wartosc. Zalozylem firme, troche mialem znajomosci i tak teraz leci. W tej chwili juz bym tak nie mogl sie odbic od dna jak kilka lat temu. Tajming is ewrything.
Interes założyłem za ciężko zapracowane pieniądze w kraju i w Niemczech.
Resztę pożyczyłem. Po prostu posłuchałem waszego idola, żeby brać sprawy w swoje
ręce.
Myjąc łeb i jaja starszym oficerom Wehrmachtu zrobiłem kasę bez opuszczania kraju i zrywania azbestu za
jakieś tam godziny czy pensje. I teraz nie muszę się martwić jakąś emeryturą.

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Emerytki Strona Główna -> Pomoc techniczna / Polonia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin